Privatumo politika

Duomenų valdytojas

Birutės ir Kęstučio Tarvydų sodyba, Jomantų k., Pajūrio sen., LT-75281 Šilalės raj.

Duomenų tvarkymo tikslas

Tarvydų sodybos administracija tvarko Jūsų pateiktus užsakymo duomenis arba duomenis pateiktus per kontaktų formą, kad galėtu pateikti Jums pasiūlymą, pristatytų prekes Jūsų nurodytu adresu ar su Jumis susisiektų dėl užsakymo pristatymo, paslaugų teikimo. Tvarkomi duomenys:

1) Vardas

2) Telefono numeris

3) El. pašto adresas

4) Pristatymo adresas

5) Duomenys, kurie yra papildomai pateikti užsakymo metu ar kontaktų formose.

Slapukai

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kurių dėka galime žinoti kokio populiarumo yra mūsų projektas, kiek apsilanko žmonių, iš kokio miesto esate ir kiti standartiniai renkami duomenys, kurie negali pakenkti galutiniam klientui. Slapukai yra saugomi Jūsų kompiuteryje, slapukų parametrus galite keisti savo naršyklės nustatymuose arba iššokančioje svetainės formoje, kurioje patys renkatės kokią informaciją galime rinkti, o ko ne. Renkama informacija naudojama tik statistikos rinkimo tikslais. Kai naršote svetainėje,  Jūsų ryšys su svetaine yra šifruojamas „SSL“, todėl duomenys yra saugūs, o juos mato tik projekto administracija ir klientas.

Ko mes nedarome

Mūsų administracija niekada klientui nesiunčia laiškų be jo sutikimo gavimo. Neplatina duomenų apie kliento užsakymus, užklausas.

Kas bus jeigu duomenys bus pavogti

Tarvydų sodybos administracija nedelsdama susisieks su klientu telefonu, ar el. paštu ir informuos apie esamą situaciją, kokie duomenys galimai buvo pavogti.

„Ar mano duomenys yra perkeliami kažkur kitur?“

Jūsų duomenys yra saugomi tik svetainės duomenų bazėje užsakymo metu. Niekur kitur duomenys nėra skelbiami, ar perkeliami.

 „Teisė būti pamirštam“

Jeigu norite, kad Jūsų duomenys būtų panaikinti iš sistemos atlikus užsakymą prašome susisiekti su mumis el. paštu: tarvydask@gmail.com ir duomenys bus nedelsiant ištrinti.   Jeigu turėsite daugiau klausimų prašome susisiekti su mumis: Tel.: +370 686 73475, el. Paštu: tarvydask@gmail.com

TOP