ISTORIJA

2001 metais Šilalės rajone, Jomantų kaime, įsikūrė Birutės ir Kęstučio Tarvydų parkas. Jūsų poilsiui ir pramogoms paruošta 8 ha dydžio sodybos teritorija su žaliomis vejomis, didžiuliu Kisės tvenkiniu, pavėsinėmis bei masyvia estrada. 2007 metais sodyboje duris svečiams atvėrė maitinimo ir apgyvendimo kompleksas - Birutės ir Kęstučio Tarvydų sodyba.
Sodybos teritoriją puošia iš medžio išdrožinėti Zodiako ženklai. Komplekso interjeras sudarytas iš medžio ir metalo dekoracijų. Visos dizaino idėjos sukurtos pačio savininko Kęstučio Tarvydo.

Pagrindinė veikla

Pagrindinės sodybos veiklos - apgyvendinimas, maitinimas ir renginiai. Sodyba dirba pagal individualius išankstinius užsakymus. Virtuvėje dirbantys profesionalai paruoš Jūsų mėgstamus patiekalus, o personalas aptarnaus visos šventės metu. Dažniausiai svečiai renkasi švęsti vestuves, krikštynas, jubiliejus, draugų susibūrimus, o verslo klientai - rengia seminarus, konferencijas ar įmonės vakarėlius. Šeimininkas Kęstutis yra įkūręs Tarvydų parko kapelą.

Sodybos kompleksas

Pirmasis - pagrindinis pastatas, kuriame įrengti 12 miegamųjų kambarių. Juose galima apgyvendinti apie 60 žmonių. Iš visų miegamųjų - 6 kambariai yra dviviečiai/triviečiai su patogumais, o likusiems priskiriami bendri dušai ir tualetai. Erdvi pobūvių salė gali priimti iki 100 svečių.

Pobūvių salė sudaryta iš baro, pagrindinės bei mažosios salės. Yra veikiantys kondicionieriai. Rūsyje yra rusiška pirtis talpinanti apie 10 žmonių.
Antrasis pastatas - tai atskirą įėjimą turinti konferencijų salė. Tai mokymas, seminarams ar verslo susitikimams paruošta patogi vieta, su visa reikalinga konferencine įranga. Konferencijų salė talpina iki 200 įmonių.

TOP